Referencie

Našim cieľom je spokojný zákazník, preto sa snažíme rešpektovať všetky špecifické požiadavky každého z Vás.

Povedali o nás


Firma Tree care v meste Detva od roku 2011 zabezpečila odbornú údržbu stoviek stromov. Či už sa jednalo o sidliskovú zelen, stromoradia popri cestách, alebo stromy, ktoré majú aj historickú hodnotu. Práca ako aj komunikácia arboristov bola veľmi pozitívne vnímaná u odbornej ale najmä laickej verejnosti.
 zamestnanec MSU Detva 2011-2015


S prístupom firmy som bol veľmi spokojný. Pretavili naše špecifické požiadavky a predstavy do reality. Dielo zrealizovali rýchlo a kvalitne. Za MTBIKER tím ďakujeme.
 MTBIKER centrum Hrádok


Potreboval som odstrániť peň na mojej záhrade. S počiatku som nevedel ako na to. Keď som oslovil Tree care bol som prekvapený aké je rýchle a dostupné je odfrézovanie pňa.
Pán Schmidt Piešťany


Potrebovali sme orezať stromy nad našou prevádzkou bistra. Firma Tree Care uskutočnila obhliadku na základe, ktorej sme niektoré stromy odstránili a ponechali len perspektívne. Navrhli pre nás dlhodobé riešenie, ktoré rešpektovalo naše podmienky.
Pán Šimovič Nové mesto nad Váhom


S firmou Tree Care spolupracujem pravidelne. Páči sa mi ich komunikácia a prístup. Vždy mám s nimi istotu, že stromy na záhradách sú bezpečné a odborne ošetrené.
Záhradník Stanislav Verchola


Chcel som vyčistiť pozemok na komplet aj s orezaním stromov. Tree care prišli a vykonali dielo na komplet aj s odvezením odpadu.
Pán Horkavý Piešťany

Akreditácia

Partneri

Kontakt

Tree Care, s.r.o.

Lipová 64/1
Piešťany 921 01

Tel.: +421 904 385 430
E-mail: